NABÍDKA CVIČEBNÍCH MOŽNOSTÍ OD ZÁŘÍ 2019

(pro rezervaci místa v kurzu rolujte stránkou až dolů, vyberte a rozklikněte v seznamu zvolený kurz, kde vyplňte a odešlete rezervační formulář)


Se všemi 17 sestavami Tai-či včetně šavle, které aktivně cvičím, se lze ohledně místa dobře vejít do malého obýváku. Obavy z nedostatku prostoru stranou...

Energie (z) umění Tai-či a Čchi-kung je stejná, ale Tai-či propojí , seřídí a integruje tělo nesrovnatelně lépe než Čchi-kung. 


(Podrobné informace k jednotlivým kurzům z rozvrhu najdete až dole na stránce)

* Všechny naše cvičební kurzy jsou určeny výhradně dospělým účastníkům různých věkových kategorií. Nezletilého účastníka nelze do kurzů přijmout. Horní hranice věku není limitována. Jedině výrazné pohybové omezení (např. nemožnost dobré volné chůze bez opory) nebo akutní či infekční onemocnění (i během kurzu) jsou překážkou účasti na kurzu. Roli tedy nehraje věk dospělého, váha ani předchozí zkušenosti.

** Co s sebou na vaši první lekci: postačí volný sportovní oděv + přezůvky do tělocvičny (neřešte, prosím, podrobnosti předem, vysvětlíme si vše osobně namístě), pití a kurzovné v hotovosti v přesné výši.      


CENU VŠECH KURZŮ DRŽÍME JIŽ ŘADU LET VŮBEC NEJNIŽŠÍ MOŽNOU:

85,-Kč / 60 minut (1 lekce)

x 18 lekcí (SEMESTR) = 1.530,- KČ KURZOVNÉHO HRAZENÉHO NA ÚVODNÍ 1. LEKCI


SVOU PŘÍTOMNOSTÍ NA KURZU VYJADŘUJETE SOUHLAS S PODMÍNKAMI ÚČASTI

A PROHLÁŠENÍM VLASTNÍ ODPOVĚDNOSTI ÚČASTNÍKA 

SEZNAMTE SE S PODMÍNKAMI A PROHLÁŠENÍM PŘEDTÍM NEŽ SI REZERVUJETE MÍSTO >>> 


INFORMACE O ZAČÁTKU PODZIMNÍHO SEMESTRU

(REZERVAČNÍ FORMULÁŘ "PŘIHLÁŠKU", PODROBNÉ INFORMACE O KURZECH,

MÍSTECH ATD. NALEZNETE AŽ DOLE NA STRÁNCE)

PONDĚLNÍ KURZY - startují 16.9.2019 v 19.00 a 20.00 hodin

18 lekcí, kurzovné 1530,- Kč se hradí při prezentaci přihlášených během úvodní lekce

ÚTERNÍ KURZ - startuje 17.9.2019 v 18.00 hodin

18 lekcí, kurzovné 1530,- Kč se hradí při prezentaci přihlášených během úvodní lekce

STŘEDEČNÍ KURZY startují 18.9.2019 v 19.00 a 20.00 hodin

18 lekcí, kurzovné 1530,- Kč se hradí při prezentaci přihlášených během úvodní lekce

ČTVRTEČNÍ RANNÍ KURZ - startuje 3.10.2019 v 8.00 hodin

18 lekcí, kurzovné 1530,- Kč se hradí při prezentaci přihlášených během úvodní lekce

ČTVRTEČNÍ PODVEČERNÍ KURZ - startuje 19.9.2019 v 18.00 hodin

18 lekcí, kurzovné 1530,- Kč se hradí při prezentaci přihlášených během úvodní lekce

DOCHÁZKA NA 2 KURZY V TÝDNU - NABÍDKA VÝHRADNĚ PRO POKROČILEJŠÍ CVIČENCE, NENÍ URČENA ZCELA NOVÝM ZÁJEMCŮM KTEŘÍ S NÁMI JEŠTĚ NIKDY NECVIČILI:

Jako v minulých letech mohou cvičenci, kteří s námi již v minulém roce cvičili využít docházku na 2 kurzy v týdnu. Sleva na druhý navštěvovaný kurz (pokud je volná kapacita) je 360,- Kč z celkové současné platby 2 kurzů, tj. kurzovné 2700,- Kč.


PŘIDAT SE NA LIBOVOLNÝ KURZ JE MOŽNÉ KDYKOLIV V PRŮBĚHU ŠKOLNÍHO ROKU, PO PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ, JE-LI ZROVNA VOLNÁ KAPACITA KURZU.


JAK SI MOHU REZERVOVAT

MÍSTO V KURZU?

PRO REZERVACI MÍSTA V KURZU A VÍCE INFORMACÍ (MÍSTO KURZU, DEN, ČAS, OBSAH, KURZOVNÉ, CO S SEBOU...) ROZKLIKNĚTE VYBRANÝ KURZ NÍŽE, VYPLŇTE A ODEŠLETE REZERVAČNÍ FORMULÁŘ, KTERÝ NAJDETE POKAŽDÉ AŽ DOLE NA NÍŽE ROZKLIKNUTÉ STRÁNCE.

REZERVACE PROBÍHAJÍ POUZE PŘES ON-LINE FORMULÁŘ, TEDY NETELEFONUJTE, NEPIŠTE SMS. 

REZERVACE MÍSTA V KURZU JE ÚPLNĚ JEDNODUCHÁ, INSTRUKCE VÁS DOBŘE A JASNĚ POVEDOU! 

PRO ÚSPĚŠNÉ ODESLÁNÍ REZERVACE SE KAŽDÉMU MUSÍ ZOBRAZIT STRÁNKA, KTERÁ VÁM POTVRDÍ, ŽE Z VAŠÍ STRANY JE VŠE 100% DOKONČENÉ. 

NYNÍ VYČKEJTE +/- 24 HODIN NA NAŠE POTVRZENÍ (V PŘÍPADĚ PLNÉHO STAVU NAOPAK ZAMÍTNUTÍ) REZERVACE MÍSTA.

Rezervace ("přihlášení") bude, v souladu s nařízením GDPR, opět probíhat formou dvojího potvrzení, kdy po vyplnění a odeslání formuláře následně během chvilky potvrdíte souhlas v automatizovaně zaslaném mailu (dorazí vám nejpozději do +/- 5 minut, nejčastěji do HROMADNÉ pošty, kdyby tam nic, podívejte se i do spamu). Zadejte proto svůj mail bezchybně! Jakmile v mailu potvrdíte svůj souhlas ODKLIKNUTÍM NEPŘEHLÉDNUTELNÉHO ODKAZU V AUTOMATICKY ZASLANÉM MAILU, ozveme se vám zpětně s potvrzením rezervace místa v kurzu a to do +/- 24 - 48 hodin (již ruční neautomatizovaná práce nad vyřizováním došlých přihlášek dle jejich pořadí, prosíme tedy o trpělivost).

V případě opakovaných vážných technických potíží s odesláním formuláře, rezervací nebo pokud nedostanete zpětné potvrzení rezervace (v příp. plného stavu naopak zamítnutí) do nejpozději 48 hodin (i přesto, že jste v automaticky zaslaném mailu v hromadné poště odklikli souhlas) napište na taoist@seznam.cz nebo přes kontaktní formulář v rubrice KONTAKT. Jakmile se v počáteční záplavě přihlášek postupně dostaneme k Vaší žádosti, vyřídíme ji, ale může to trvat déle. Kurz se mezitím může obsadit, zkuste proto raději sami znovu dobře přečíst celý jednoduchý postup a svou rezervaci se pokuste znovu zopakovat.

NÁMI POTVRZENÉ MÍSTO V KURZU MÁTE REZERVOVANÉ DO 1. ZAHAJOVACÍ LEKCE, KDE PROBĚHNE PREZENTACE PŘIHLÁŠENÝCH.

NEBUDETE-LI SE MOCI DOSTAVIT NA TUTO ZAHAJOVACÍ LEKCI, DEJTE NÁM PŘEDEM VĚDĚT, ŽE VÁM MÁME REZERVACI MÍSTA JEŠTĚ PODRŽET.


NÍŽE ROZKLIKNĚTE KURZ, KTERÝ VÁS ZAUJAL, A VYPLŇTE V NĚM REZERVAČNÍ FORMULÁŘ (u stop stavů již není rezervační formulář dostupný):

Je kurz o který byste měli zájem již plný? - Nic se neděje, do prezentace přihlášených na 1. lekci jde zatím jen o naplnění kurzů obsazenými rezervacemi míst. Přihlaste se určitě jako náhradník pro požadovaný kurz přes KONTAKT nebo přímo na taoist@seznam.cz . Místa se ještě mohou uvolnit, po proběhlých prvních lekcích i v průběhu semestru, např. zrušením rezervací, pro nemoc atd. Náhradníky kontaktujeme a případné volné místo jim nabídneme.