JSTE NOVÝ ZÁJEMCE O CVIČENÍ OD ZÁŘÍ 2019?

ZANECHTE NÁM NA SEBE NÍŽE KONTAKT JIŽ NYNÍ, BUDEME VÁS INFORMOVAT!

Jste-li nový zájemce o kurzy fyziorehabilitačních cvičení ve spojení s čchi-kung nebo máte-li spíše zájem o cvičení umění Tai-či od začátku s námi od září 2019, zanechte nám, prosím, na sebe určitě kontakt již nyní.

Budete tak mít jistotu, že nábor (přihlášení se) a své místo v kurzu nepropásnete (kapacita kurzů se v září každým rokem zaplňuje rychle a další zájemce po naplnění kapacity pokaždé musíme vést jako náhradníky).

Budeme vás tedy přednostně informovat ihned, jakmile spustíme nábor (přihlášky) s nabídkou a rozvrhem všech kurzů tak, abyste se mohli přihlásit včas na vámi vybraný, vyhovující,  kurz. 

Chcete-li, můžete nám do zprávy uvést co byste preferovali, zda čchi-kung ve spojení s fyziorehabilitačním cvičením nebo tai-či.

CHCI INFORMOVAT O SPUŠTĚNÍ NÁBORU A NABÍDCE CVIČEBNÍCH MOŽNOSTÍ OD ZÁŘÍ 2019:

Vámi vyplněné kontaktní údaje do formuláře mohu použít jen k vyřízení vaší žádosti nebo vašeho dotazu. Tyto údaje nevyužívám k jakýmkoli jiným marketingovým nebo obchodním účelům, pokud jste mi k tomu dříve nedali souhlas. Ochrana osobních údajů.

Chcete-li s námi být v průběžném kontaktu a INFORMOVAT O NOVINKÁCH ČI AKCÍCH v souvislosti s naším cvičením (TAI-ČI, ČCHI-KUNG...), seberozvojem, fyzioterapií, občas dostat nějaký tip či radu pro zdraví, pak se přihlaste k odběru zde. Jako dárek pro odběratele ihned obdržíte hodnotný e-book nebo hodnotné video, dle Vašeho výběru a zadání.