Pokročilí, procvičování 108 FOREM

a dalších cvičených sestav


Opakování, procvičování, prohlubování celé sestavy 108 forem a všech dalších dosud cvičených sestav společně a poté ve 2 skupinách dle pokročilosti a odlišnosti cvičených sestav. Po zopakování všech cvičených sestav 24, 40, 108, ... šavle, wushu, chen taiji... ve 2 skupinách dle pokročilosti čeká skupinu, dle zájmu, obohacení Tai-či sestav o čchi-kung a fyzio cvičení.

Cvičení startuje v pondělí 21.9.2020 v 19.00 hodin.

Přihlašovací formulář naleznete níže...

Popis:

Cvičení je určeno všem žákům, kteří již cvičí minimálně celé sestavy 24 a 40 forem a v minulém roce nebo v některém z předchozích ročníků již nacvičovali celou sestavu Yang 108 forem. 

Nejde tedy letos o nácvik žádné sestavy od úplného začátku, ale o procvičování všech dosud cvičených sestav. Zopakujeme společně 24, 40 a 108 forem a ti co cvičí další sestavy které je potřeba zopakovat vytvoří 2. skupinu pro zopakování šavle, wu-shu, chen taiji...

Po znovunabytí jistoty ve cvičení základních Tai-či sestav se poté během podzimu můžeme dle zájmu posunout ke společnému cvičení čchi-kung a fyziorehabilitačních protahovacích i silovějších tématických zdravotních cvičení.

Čas:

Pondělky od 19.00 do 20.00 hodin.

Místo konání:

Tělocvična Obchodní akademie, Nám. T.G.Masaryka 13, Plzeň. Zastávka tramvaje č. 4 "Nám. T.G.Masaryka" - jedna stanice nad zastávkou "U Práce". Tělocvična je 50 metrů od zastávky MHD. 

Přihlášení, dostavte se:

Přijďte v pondělí 21.9.2020 před 19.00 před vrátnici Obchodní Akademie.

Lektor: 

Tomáš Bezděk diplomovaný fyzioterapeut

Příspěvek na cvičení

viz organizační informace odstavec 1) v rubrice CVIČENÍ

S sebou: 

volný sportovní oděv, přezůvky do tělocvičny, pití.

Program:

- Rozcvička k otevření a odblokování všech kloubů, strečing k protažení šlachosvalových a meridiánových drah

- Zahřívací a protahovací cviky na páteř

- Energetická čchi-masáž k podpoře uvolnění a rozproudění vnitřní energie, presura akubodů

- 5 uvolňovacích a relaxačních cvičení

- Statické nabíjecí pozice Wu-ťi, dechové cviky pro osvěžení a vitalitu

- Nastavení správného držení těla se současnou aktivací hlubokého stabilizačního systému páteře (HSSP)

- Procvičování celé sestavy 24 forem (1x za lekci)

- Procvičování sestavy Yang 40 forem (1x za lekci)

- Opakování a procvičování 108 forem 

- Opakování a procvičování všech dalších cvičených sestav ve 2 skupinách dle pokročilosti

- Během podzimu obohaceno o čchi-kung a fyziorehabilitační cvičení

Cvičení je zaměřeno na procvičování 108 forem a všech dalších cvičených sestav, čchi-kung a fyzio cvičení.


PŘIHLÁŠKA - REZERVACE MÍSTA NA CVIČENÍ


PRO ÚSPĚŠNÉ ODESLÁNÍ REZERVACE SE KAŽDÉMU MUSÍ ZOBRAZIT STRÁNKA, KTERÁ VÁM POTVRDÍ, ŽE Z VAŠÍ STRANY JE VŠE 100% DOKONČENÉ.

Rezervace ("přihlášení") bude, v souladu s nařízením GDPR, opět probíhat formou dvojího potvrzení, kdy po vyplnění a odeslání formuláře následně během chvilky potvrdíte souhlas v automatizovaně zaslaném mailu (dorazí vám nejpozději do +/- 5 minut, nejčastěji do HROMADNÉ pošty, kdyby tam nic, podívejte se i do spamu). Zadejte proto svůj mail bezchybně! Jakmile v mailu potvrdíte svůj souhlas ODKLIKNUTÍM NEPŘEHLÉDNUTELNÉHO ODKAZU V AUTOMATICKY ZASLANÉM MAILU, ozveme se vám zpětně s potvrzením rezervace místa v kurzu a to do +/- 1-3 dnů (již ruční neautomatizovaná práce nad vyřizováním došlých přihlášek dle jejich pořadí, prosíme tedy o trpělivost).

V případě opakovaných vážných technických potíží s odesláním formuláře, rezervací nebo pokud nedostanete zpětné potvrzení rezervace (v příp. plného stavu naopak zamítnutí) do nejpozději 3 dnů (i přesto, že jste v automaticky zaslaném mailu v hromadné poště odklikli souhlas) napište na taoist@seznam.cz nebo přes kontaktní formulář v rubrice KONTAKT. Jakmile se v počáteční záplavě přihlášek postupně dostaneme k Vaší žádosti, vyřídíme ji, ale může to trvat déle. 

Kurz se mezitím může obsadit, zkuste proto raději sami znovu dobře přečíst celý jednoduchý postup a svou rezervaci se pokuste znovu zopakovat.