ABYCHOM VYHOVĚLI VEŠKERÉ PRÁVNÍ LEGISLATIVĚ

KROK 1


OČEKÁVEJTE E-MAIL

Do e-mailové schránky vám byl právě automaticky odeslán potvrzovací e-mail od TOMÁŠ BEZDĚK z tomas@hladinaklidu.cz . Dorazí během chvilky, max. do 5 minut. Zkontrolujte i složky:

HROMADNÉ, PROMO nebo SPAM

KROK 2


POTVRĎTE SVŮJ E-MAIL

Otevřete e-mail. Je v něm nepřehlédnutelný ODKAZ, který KLIKNUTÍM POTVRDÍTE. Zda jste to právě vy a ne někdo jiný, kdo zadal do formuláře e-mail a že souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení (tj. tipy pro cvičení, zdraví a seberozvoj, materiály ke cvičení, informování o změnách ve výuce atd.) Rovněž potvrzujete souhlas s podmínkami rezervace a účasti na kurzu, jakož i prohlášení vlastní odpovědnosti účastníka a že je vám více než 18 let. Bez potvrzení souhlasu není rezervace místa a účast na kurzu možná.

KROK 3


DO 24 - 48 HODIN OD NÁS OČEKÁVEJTE POTVRZENÍ REZERVACE MÍSTA V KURZU

PO KLIKNUTÍ NA POTVRZOVACÍ ODKAZ v KROKU 2 se vám zobrazí informace, že je vše z vaší strany dokončeno na 100%. 

Teprve nyní, po vašem potvrzení (odsouhlasení), očekávejte do 24 - 48 hodin na svém mailu naše potvrzení rezervace místa v kurzu. 

Případně zamítnutí rezervace, bude-li kurz mezitím již obsazen do plné kapacity. V tomto případě máte možnost zvolit jiný kurz s dosud volnou kapacitou míst. Nebo být veden(a) jako náhradník pro kurz. 

Vysvětlení: Na všechny účastníky našich kurzů potřebujeme funkční, ze zákona (GDPR) potvrzený, mailový kontakt nejen z důvodu občasného tématického e-mailingu, zasílání příp. výukových materiálů ke kurzům, ale i pro situace případných náhlých změn ve výuce, kdy bychom se vám snažili dát informaci dopředu vědět. 

Samozřejmě je vaším právem se kdykoliv z rozesílaných informačních mailů odhlásit dle pravidel ochrany osobních údajů a ukončit tak kontakt s námi.