VAŠE OHLASY NA ON-LINE VIDEO-KURZY JARO 2020

(ON-LINE FORMA VÝUKY Z DŮVODU KORONAVIRU)

Poctivě cvičím podle videí a přiznávám milión detailů, které mi unikaly. Když mám chvilku, hledám si teorii na netu a s údivem objevuji. A taky poctivě přiznávám, že mě to vytáhlo z docela hlubokého háje, kam jsem se dostala těsně po začátku karantény. 


Taiči je skvělý cvičení. Já tu sílu fakt cítím, to se nedá popsat, zkrátka to funguje. Dík za Tvoje videolekce. 


Stala se mi podivuhodná věc: furt jsem se při sestavě kácela ze strany na stranu a teď, co jsi nás pořádně naučil stání v pozicích, tak Ti to najednou nějak scvaklo a našla jsem rovnováhu. To se nedá popsat, asi se budeš smát, ale pro mě to bylo jako objevení Ameriky. Heuréka! 

Moc a moc děkuji za úžasnou podporu a péči o naše zdraví online. Je to perfektní. Metodika je excelentní. Moc mi to pomáhá, neboť týdně učím 12 hodin po 60 minutách online výuky a ještě pro žáky mám 4 online nástěnky na padletu. Toho materiálu i s řešením, či videi. Proto dokáži ocenit to moře práce. 


Děkuji moc za videa . Je to skvělý a moje záchrana. Musím říct, že od té doby, co cvičím pravidelně zvládám okolní stres klidněji.  


Díky za zaslaná videa, konečně jsem si začala cvičení užívat. Prospěla tomu i tato doba. Trávím teď hodně času na chatě, takže cvičím venku. Hodně jsi mi pomohl v pochopení souvislostí. Podání na výbornou, dobře reálně vysvětleno. Videa jsou úžasná v tom, že se k nim kdykoliv můžeme vracet. 

Zhlédl jsem Tvá videa Tai-či a klobouk dolů. Super vysvětleno, cvičil jsem podle toho krok po kroku a soustředil se na přesnost a mnoho mi to dalo. Fakt dost precizní. Našel jsem u svého cvičení pár chybek, které jsem díky videím opravil. Je vidět, že i podle videokurzu se dá mnohé naučit.


Když se zatím nemůžeme všichni setkat pospolu, je to super věc, jak zůstat fyzicky a duševně v pohodě. Zkrátka mi díky tomu nehrábne a můžu fungovat . Takže čtu, sleduji, cvičím, nepřeháním to a těším se na další. Je mi jasné, že příprava, výroba a věci s tím spojené dají fušku, takže držím palce a ještě jednou fakt dík. 


Děkuji Vám za skvělá videa (rozcvička i šálek). Výborně se dá cvičit, rychlost akorát (včetně upozornění na možné chyby) - jste fakt profík. Přeji Vám krásné jaro a děkuji.

STARŠÍ REFERENCE

Jak víš, vloni jsem začal navštěvovat kurz pro začátečníky v TAIJI CENTRUM PLZEŇ a pokračoval do letošního roku pod Tvým vedením, s Tvými spolupracovníky a Vaší absolutní trpělivostí. A to PROČ? - Tento druh pohybové aktivity mi po všech stránkách vyhovuje a současně učí něco nového, něco, co se dá jednoduše velice těžce specifikovat.

celé léto se snažím napsat svoje poznatky se cvičením - tedy: "furt nic". Tj. ona vysněná čchi. Teď ale když mám v ruce leták ze včerejší úvodní hodiny, je jasné, že není divu. Mlíčňáci na hraně mezi stupni 1 - 2 ještě nemají nárok. Snad někdy později...