Děkujeme vám za zájem o cvičení s námi od září 2018

na kurzu Tai-či nebo Čchi-kung v Plzni!

 

PROČTĚTE SI, PROSÍME, CELOU TUTO STRÁNKU AŽ DOLŮ, NALEZNETE ZDE VŠECHNY, PRO TUTO CHVÍLI POTŘEBNÉ, INFORMACE K MOŽNOSTEM CVIČENÍ OD ZÁŘÍ!

 

Prosíme všechny zájemce o cvičení, nové i pokročilé, aby se předběžně

REGISTROVALI VYPLNĚNÍM FORMULÁŘE NÍŽE A VYPLNILI DOTAZNÍK ZÁJMU! Odkaz na dotazník vám přijde do mailu poté, co vyplníte jeden ze dvou formulářů níže.  

I NA VAŠÍ REGISTRACI A VYPLNĚNÉM DOTAZNÍKU ZÁLEŽÍ, 

KTERÉ KURZY OD ZÁŘÍ 2018 PRO VÁS OTEVŘEME A KTERÉ NE!

   Předběžnou registrací níže (nejde zatím o přihlášku) a vyplněním dotazníku nám umožníte:


  • zhodnotit zájem a poptávku a podle toho vytvořit nabídku kurzů od září 2018 "namíru" vašim přáním a potřebám
  • informovat vás v souladu s GDPR jako první, jakmile bude začátkem září 2018 spuštěn nábor a přihlášky do kurzů (často přednostně dříve, než se informace objeví na webu)
  • zrušit / nenabízet kurzy o které nebude dostatečný předchozí zájem z vaší strany ve prospěch kurzů ostatních / jiných akcí

NIKDY JSTE S NÁMI ZATÍM NECVIČIL(A)? 

Jste-li nový(á) zájemce / zájemkyně o cvičení Tai-či nebo Čchi-kung, vyplňte prosím formulář níže.

JIŽ JSTE S NÁMI CVIČIL(A)?

Pokud jste s námi již cvičil(a) letos nebo někdy v minulosti Tai-či nebo Čchi-kung, vyplňte formulář níže pro pokročilé.

V případě, že byste měli nějaké neočekávané technické potíže s registrací, napište na taoist@seznam.cz 


PŘIHLÁŠKY A NÁBOR DO KURZŮ

každoročně spouštíme začátkem září, jakmile je znám z naší strany kompletní rozvrh všech našich kurzů a další nutné organizační věci okolo.

 

DŘÍVE SE NELZE PŘIHLÁSIT "DVOJITĚ NASLEPO"

Protože se z těchto důvodů nelze "dvojitě naslepo" přihlásit do kurzu, jehož čas, místo a obsah do zahájení náboru NEZNÁTE VY ANI MY, děláme každoročně předběžnou REGISTRACI POPTÁVAJÍCÍCH SE zájemců, které informujeme mailem ihned, jakmile bude spuštěn nábor a řádné přihlášky do nabízených kurzů. 


Informujeme také o všech potřebných aktualitách, možnostech zkusit si cvičení předem na workshopech v rámci letních festivalů apod. 


PRO KOHO JSOU VHODNÉ NAŠE KURZY?
Úplně pro všechny. Nehraje roli věk, váha ani předchozí zkušenosti. Dětem cvičení s námi nedoporučujeme. Horní hranice věku není limitována, máme žákyně přes 70 let věku, náš nejstarší cvičenec, jak se můžete dočíst v referencích, začal v 81 letech s Taiči.

Jedině výrazné pohybové omezení (nemožnost volné chůze bez opory) se zdá být jedinou překážkou cvičení na kurzu.


CENU KURZŮ OD ZÁŘÍ 2018

garantujeme stejnou jako v minulém roce. Při nízké ceně 85,- Kč za 60 minutovou lekci vychází cena kurzu při 18 lekcích za semestr (září - leden / únor) na 1.500,- Kč za kurz. Při navštěvování 2 kurzů v týdnu nabízíme slevu 300,- Kč na druhý navštěvovaný kurz toutéž osobou. 


Zameškané lekce si lze nahradit v případě volné kapacity obsahově obdobného kurzu. 


V případě vaší žádosti / potřeby lze v průběhu kurzu po předchozí domluvě s námi přestoupit do kurzu jiného (např. z Tai-či na Čchi-kung) za podmínky, že je v požadovaném kurzu volné místo.


JSTE-LI OPRAVDOVÝ ZÁJEMCE,
věříme, že čas ani místo kurzu pro vás nebude překážkou účasti. Řadu let na naše večerní kurzy 1x týdně jezdili zájemci až z Tachova, Klatov, Chudenic, Příbrami. Co je oproti tomu přesun na lekci v rámci Plzně :-). 


SOUKROMÉ LEKCE
V případě vážného zájmu nebo po domluvě lze využít i soukromých lekcí Čchi-kung / Tai-či, kdy se budu věnovat velice intenzivně pouze vám, v intervalu ideálně 1x týdně (pro nejzákladnější Čchi-kung postačuje 5 x 60 minut).KDE A KDY CVIČÍME?
Řadu let cvičíme pondělky a středy mezi 19.00 - 20.00 a 20.00 a 21.00 v tělocvičně Obchodní Akademie přímo v centru Plzně u zastávky tramvaje č. 4. 
Úterky a čtvrtky pak cvičíme mezi 18.00 a 19.00 v tělocvičně SPŠ Dopravní na Lochotíně, Karlovarská třída, opět poblíž spoje tramvaje č. 4. 
Ranní čchi-kung pak letos probíhal čtvrtky od 8.00 do 9.00 v DDM Pallova ulice přímo v centru Plzně. 


KAŽDÝM ROKEM SE VŠAK OBSAH JEDNOTLIVÝCH KURZŮ STŘÍDÁ DO RŮZNÝCH MÍST A ČASŮ, PROTO SE LZE PŘIHLÁSIT AŽ PŘI SPUŠTĚNÍ NÁBORU ZAČÁTKEM ZÁŘÍ. 


NABÍDKU PŘIPRAVÍME PODLE VAŠEHO ZÁJMU SKRZE REGISTRACE VÝŠE A DOTAZNÍK.