JEŠTĚ JSTE NEZAŘADILI CVIKY Z E-BOOKU

3 PROVĚŘENÉ CVIKY PRO ZDRAVÁ BEDRA A KŘÍŽ?

28 stran v přehledném profi E-BOOKU jako dárku pro mé odběratele

3 ZPŮSOBY SAMONÁPRAVY

KRČNÍ PÁTEŘE (VIDEO)

28 minut instruktážního VIDEA v HD kvalitě,  jako dárek pro mé odběratele, vás naučí třem luxusním, velmi účinným technikám svépomoci

ROLUJTE NÍŽE >>>

3 ZPŮSOBY SAMONÁPRAVY KRČNÍ PÁTEŘE

S VYUŽITÍM POMŮCEK (video)

► RUČNÍK
► VÁLEC
► POPRUH

Ve videu z mé ordinace s vámi budu sdílet 3 velice silné, vychytané autorské a díky tomu prakticky neznámé, techniky na uvolnění či odblokování krční páteře. Všechny 3 techniky sám na sebe aplikuji každý den a vznikly pro moji vlastní potřebu. Dnes pomáhají spoustě pacientů, jsou-li prováděny šetrně, dle přesných instrukcí. Efektivní techniky proto na videu vysvětluji podrobně a velice pečlivě. Uvidíte i autentický sestřih několika mých ranních domácích odblokování krční páteře.

"Vaše cvičení je tak úžasně fungující a překvapivě snadné, po vyzkoušení jsem se zbavila úporné týdenní bolesti hlavy a mohla jsem i usnout bez potíží, což se mi nepodařilo už dlouho. Vaše cviky na mě působí jako hojivý balzám pro tělo i duši." A.L.

"Veľmi pekne ďakujem. Nebudem Vás zaťažovať mojim zdrav.stavom, ale od včera večera, keď som objavila Vaše úžasné, zrozumiteľné, krátke video sa mi zmenil život. Som veľmi silný človiečik, ale už som začínala rezignovať. Dnes od rána som šťastná, mám nádej. Ďakujem za E-Book, už som si ho vytlačila a idem ho študovať. Ste úžasný človek, ďakujem.... Ozvem sa." A.D.

28 minut instruktážního VIDEA v HD kvalitě, jako dárek pro mé odběratele, vás naučí třem luxusním, velmi účinným technikám svépomoci.